Blog

5 korzyści z trenowania w domu z trenerem
16 lutego

5 korzyści z trenowania w domu z trenerem

1.Czas
Wiele osób nie ćwiczy na siłowni gdyż wie, że zajmuje to sporo czasu. Dojazd na siłownie+ parking+ kolejka w recepcji+ przebieranie w szatni+ trening+ czekanie na wolny sprzęt+ prysznic+ droga powrotna+ rozpakowanie torby. Tak mniej więcej wygląda droga osoby na siłowni. Trwa zazwyczaj od 1,5h nawet do 3h. W Polsce coraz bardziej popularna jest współpraca z trenerem personalnym w swoim domu. Idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na brak czasu oraz kobiet posiadających małe dzieci.

 

2.Pieniądze
Karnet na siłownie kosztuje od 100-200 zł miesięcznie + niejednokrotnie tzw. opłata aktywacyjna od 50-100zł + paliwo około 200zł. W przypadku treningu w domu koszty siłowni i paliwa odchodzą w niepamięć.

 

3.Brak gapiów
Zaletą treningu w domu jest również indywidualna relacja z trenerem oraz luźna atmosfera w zaciszu własnego domu. Pamiętaj, że to Ty decydujesz kto jest w Twoim domu. Nie przejmujesz się jak się ruszasz czy coś źle zrobisz.

 

4.Motywacja
Motywacja jako najważniejszy element zmiany sylwetki ciała. Na pewno łatwiej Ci się zmotywować gdy siedzisz w domu i trener przyjeżdża z całym sprzętem, pełen energii i pomysłów. Robisz trening i Twoja praca się w tym momencie kończy. Idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na brak czasu i motywacji

 

5.Bezpieczeństwo
Samemu czy z trenerem? Niewątpliwie dobry trener zapewni Ci bezpieczne ćwiczenia dla Twojego poziomu. Ułoży cały program dotyczący Twojej przemiany. W każdym momencie możesz zadzwonić i zapytać się w ramach wątpliwości

 

 

Fit Elita Treningi Personalne w Twoim domu

Trener, Coach
Mikołaj Barc

Szybki kontakt

+48 511 919 801

mikolaj@fitelita.pl