Blog

Ludzie sukcesu a ludzie porażki
16 lutego

Ludzie sukcesu a ludzie porażki

     Jeżeli czujesz, że coś w życiu Ci się nie układa nie możesz osiągnąć spektakularnych wyników przeczytaj ten krótki artykuł. Od dawna wiadomo by osiągnąć sukces najlepiej znaleźć osoby, które taki sukces osiągnęły. Wystarczy zapytać ich co robiły, jakie umiejętności w sobie wykształciły i zacząć robić to samo. Otóż wielu z nich łączą te same zachowania i umiejętności. Pozwól, że w skrócie przedstawię Ci co takiego można robić by sukces był w Twoim zasięgu.

- Ludzi sukcesu KOMPLEMENTUJĄ oraz dają FEEDBACK w przeciwieństwie do innych którzy uwielbiają krytykować i oceniać pod wpływem emocji.

- Ludzie sukcesu SĄ WDZIĘCZKI za wszystko co ich otacza i spotyka w życiu w przeciwieństwie do innych którzy ciągle są rozczarowani, że czegoś nie dostali lub coś im nie wyszło.

- Ludzie sukcesu permanentnie WYBACZAJĄ w przeciwieństwie do innych, którzy wciąż chowają urazę. Tworzy się toksyczna atmosfera i brak motywacji do dobrej współpracy.

- Ludzie sukcesu PRZYJMUJĄ ZMIANY i wychodzą im naprzeciw. Osoby porażki boją się zmian i tkwią w tym samym życiu od lat. Z jednej strony chcieli by coś zmienić a z drugiej strach blokuje każde działanie.

- Ludzie sukcesu CZYTAJĄ i WCIĄŻ SIĘ UCZĄ. Ludzie porażki ? Marnują czas na oglądanie bezwartościowych programów w TV i sądzą, że wszystko wiedzą.

- Ludzie sukcesu WYZNACZAJĄ CELE i PLANUJĄ każdy dzień. Patrząc na inne osoby, żyją z dnia na dzień bez planu co sprawia, że nigdy nie potrafiły zarządzać sobą i swoim czasem. Bez planu również łatwo stać się częścią czyjegoś planu i celu.

- Ludzie sukcesu AKCEPTUJĄ i PRZYZNAJĄ się do popełnionych błędów i odpowiedzialnie wyciągają wnioski. W przeciwieństwie do innych, którzy uwielbiają oskarżać wszystkich tylko nie siebie. Wychodzą z założenia, nie mój błąd nie moja wina, więc się nic nie stało.

- Ludzie sukcesu chcą SUKCESU INNYCH. Patrząc na ludzi porażki czekają tylko na potknięcie wszystkich dookoła. Czekają na okazję by móc nasycać się niepowodzeniem innych zamiast skupić się na swoim sukcesie.

- Ludzie sukcesu DBAJĄ O SWÓJ WYGLĄD i ZDROWIE. Przy czym inne osoby, są wielkimi arogantami zdrowego stylu życia. Mówią o wyglądzie „ wyglądam jak wyglądam i nikomu nic do tego’’ a w głębi dusze boją się zmiany i nie potrafią nic zmienić.

    Trzeba pamiętać, że wiele umiejętności wymaga systematycznej pracy nad samym sobą.
A Ty ? Co zrobiłeś dziś? tydzień temu? w zeszłym miesiącu ? by coś zmienić? Warto nad tym się zastanowić

 

Pozdrawiam
Fit Elita
Mikołaj Barc

Szybki kontakt

+48 511 919 801

mikolaj@fitelita.pl