Misja

„Fit Elita” jest formacją zajmującą się treningami ale również szeroko pojętym rozwojem mentalnym. Nasze ciało zmienia się wraz z naszą głową.

Zastanawiasz się nad zmianą nawyków? Nie tylko żywieniowych, ale również życiowych? Masz nałóg, z którym sobie nie radzisz? Czujesz, że spędzasz za dużo czasu przed telewizorem, marnujesz czas? Taka zmiana jest zdecydowanie dla Ciebie. Celem naszej grupy jest obudzenie społeczeństwa do działania.

Mikołaj Barc
Misja

Mikołaj Barc jako twórca programu Fit Elita jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Certyfikowany Trener Personalny, trener EMS, doradca suplementacyjny, instruktor judo, windsurfingu i kitesurfingu. Wieloletnie doświadczenia przekładają się na realne efekty podopiecznych. Prowadził również szkolenia z zakresu rozwoju osobistego „Stres i Inteligencja Emocjonalna”.

Misja - Mikołaj Barc

Coachingiem zajmuje się od 4 lat co sprawia, że podopieczni wiedzą czego chcą i osiągają wyznaczone cele.

 

Sport to nie chwilowy wysiłek a styl życia. Podczas procesu zmiany kładziemy nacisk na elementy, które lubisz robić. Wiele osób osiąga znacznie większe cele niż zakładamy. Dlaczego? Gdyż uwalniamy Twój potecjał co sprawia, że chcesz coraz więcej.

Sprawdź ofertę

Szybki kontakt

+48 511 919 801

mikolaj@fitelita.pl